Job offers

Tester Oprogramowania (automatyczny)

Olsztyn

O nas

ERGO Technology & Services S.A. (ET&S S.A.) powstała w styczniu 2021 roku w wyniku połączenia ERGO Digital IT i Atena w jeden podmiot, wykorzystując mocne i dobre praktyki obu firm.

ET&S S.A. należy do holdingu technologicznego ET&SM Grupy ERGO AG, który wspiera miliony klientów wewnętrznych i zewnętrznych w rozwiązywaniu codziennych problemów za pomocą najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych. Naszym celem jest wprowadzanie innowacji cyfrowych w każdym aspekcie branży ubezpieczeniowej. Dowiedz się, jak wdrażamy SI, IoT, Voice Recognition, Big Data science, zaawansowane rozwiązania mobilne i wiele więcej, aby zaspokoić przyszłe potrzeby naszych klientów na całym świecie. Zobacz, jak możesz być częścią cyfrowej rewolucji i zgłoś się do nas już dziś!

Na czym będą polegały Twoje zadania?

  • tworzenie i wykorzystywanie testów automatycznych wedle przyjętych standardów,
  • przeprowadzanie testów manualnych,
  • tworzenie planów i scenariuszy testowych,
  • szacowanie pracochłonności testów,
  • raportowanie stanu testów,
  • wspieranie procesu zbierania wymagań biznesowych poprzez współpracę z klientem i zespołem projektowym,
  • organizowanie i realizowanie testów u klienta (UAT),
  • rozwijanie i utrzymanie aplikacji.

Idealnie pasujesz do naszego zespołu, jeżeli:

  • jesteś osobą, która przykłada szczególną wagę do jakości i chętnie bierzesz udział w całości procesu wytwórczego,
  • masz doświadczenie w obszarze QA (+2 lata),
  • potrafisz korzystać z SoapUI/ Robot Framework/ IntelliJ
  • możesz pochwalić się praktyczną wiedzą z zakresu testowania usług SOAP/REST oraz GUI w Selenium Webdriver
  • znasz metodologię i techniki testowania,
  • nie są Ci obce narzędzia do zarządzania i monitorowania defektami, na przykład: JIRA, HP Quality Center, Microsoft Test Manager,
  • znasz SQL-a.

Technologie, w których pracujemy:

  • JIRA wraz dodatkiem TestFlo,
  • SoapUI PRO, Robot Framework, IntelliJ
  • GIT,
  • JAVA, Groovy,
  • Docker,
  • baza danych Oracle, SQL Server,
  • PL/SQL Developer.

Zainteresowała Cię ta oferta?

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Let&s be fit

Zdajemy sobie sprawę, że większość z nas potrzebuje wsparcia w utrzymaniu dobrej kondycji i zdrowia. Dlatego każdemu pracownikowi oferujemy pakiet medyczny i dofinansowanie karty sportowej. Co więcej, wspieramy kilka sekcji sportowych, a w lecie organizujemy zajęcia jogi w różnych lokalizacjach.

Let&s be balanced

Równowaga między pracą a życiem osobistym jest dla nas kluczowa. Dlatego oferujemy naszym pracownikom elastyczne godziny pracy i biura przyjazne zwierzętom. Jeśli jednak wolisz czasem zostać ze swoim pupilem w domu, oferujemy Ci możliwość pracy zdalnej. Warto też zajrzeć do biura i odwiedzić nasz pokój gier.

Let&s be smart

Wiemy, że nie tak łatwo jest nadążyć za wszystkimi nowymi systemami i technologiami. Dlatego przygotowaliśmy szeroką ofertę szkoleń oraz warsztatów, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Organizujemy hackathony i spotkania, podczas których nasi eksperci mają okazję podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Ponadto oferujemy cyfrowe platformy edukacyjne oraz kursy językowe.

Let&s be responsible

Lubimy obserwować jak nasze inicjatywy CSR zmieniają świat na lepszy. Dlatego jesteśmy zawsze otwarci na nowe pomysły i nie możemy się już doczekać, kiedy dołączysz do naszej kolejnej akcji charytatywnej!

Let&s be fun

Uwielbiamy nie tylko razem pracować, ale także wspólnie odpoczywać. Imprezy sportowe takie jak firmowy wyścig rowerowy czy maraton filmowy w naszej sali kinowej to tylko wstępne propozycje. Każdy znajdzie coś dla siebie! A może chciałbyś zarazić innych swoją pasją? Nie ma sprawy! Pomożemy Ci!

Let&s be diverse

Tworzymy środowisko pracy wolne od uprzedzeń i wykluczenia. Doceniamy wszystkich członków naszego zespołu, bez względu na płeć, narodowość, wyznanie, niepełnosprawność, wiek, orientację czy tożsamość seksualną. Twoje unikatowe kwalifikacje i doświadczenie oraz indywidualny sposób myślenia to dla nas wartość!

Get to know us better

Check how it is working at ERGO Technology & Services

link to facebook

link to linkedin