Job offers

Kierownik Projektu (Infrastruktura)

Gdansk

ERGO Technology & Services S.A. (ET&S S.A.) powstała w styczniu 2021 roku w wyniku połączenia ERGO Digital IT i Atena w jeden podmiot, wykorzystując mocne i dobre praktyki obu firm.

ET&S S.A. należy do holdingu technologicznego ET&SM Grupy ERGO AG, który wspiera miliony klientów wewnętrznych i zewnętrznych w rozwiązywaniu codziennych problemów za pomocą najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych. Naszym celem jest wprowadzanie innowacji cyfrowych w każdym aspekcie branży ubezpieczeniowej. Dowiedz się, jak wdrażamy SI, IoT, Voice Recognition, Big Data science, zaawansowane rozwiązania mobilne i wiele więcej, aby zaspokoić przyszłe potrzeby naszych klientów na całym świecie. Zobacz, jak możesz być częścią cyfrowej rewolucji i zgłoś się do nas już dziś!

Na czym będą polegały Twoje zadania?

  • na całościowym zarządzaniu projektem w międzynarodowym środowisku w tym: opracowaniu niezbędnej dokumentacji kontraktowej i projektowej; przygotowaniu, planowaniu oraz nadzorze nad realizacją projektów informatycznych w obszarze dostawy, wdrożenia i integracji infrastruktury i systemów IT
  • na współpracy i koordynacji prac z różnymi jednostkami organizacji o strukturze matrycowej oraz partnerami zewnętrznymi
  • na zapewnieniu, że produkty projektu adresują zakres i potrzeby projektu oraz mieszczą się w zakładanym budżecie
  • na opracowaniu planu komunikacji i bliskiej relacji z interesariuszami projektu

Jakich umiejętności wymagamy?

  • umiejętności poruszania się w środowisku międzynarodowym i organizacji o strukturze matrycowej
  • umiejętności komunikowania się na różnych szczeblach organizacji, w tym przedstawianie statusu projektu, raportowanie postępu prac, aspektów finansowych projektu, ale również komunikacji z Klientem projektu
  • budowania relacji z Klientem
  • mobilizacji i motywowania zespołu projektowego, budowanie zaangażowania i zaufania interesariuszy projektu
  • planowania, organizacji działań oraz nadzoru nad procesem wdrożenia rozwiązań IT,
  • podejmowania decyzji, planowania i organizowania pracy swojej i zespołu projektowego,
  • samodzielności, odpowiedzialności i orientacji na cel,
  • kreatywności w szukaniu rozwiązań,
  • praktycznej znajomości narzędzia MS Project oraz uznanej metodyki zarządzania projektami (np. PMI, Prince2)
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację (B1 +)
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Mile widziane:

  • certyfikat z zakresu zarządzania projektami (PMP/Prince 2 Practitioner)
  • ogólna znajomość zagadnień związanych z architekturą rozwiązań IT oraz bezpieczeństwa infrastruktury IT

Jakich doświadczeń wymagamy?

  • 3 lata w zarządzaniu projektami IT
  • w pracy w rozporoszonych, międzynarodowych zespołach
  • w pracy z Klientem zewnętrznym oraz w negocjacjach biznesowych
  • w procesie ofertowania systemów IT

Idealnie pasujesz do naszego zespołu jeśli:

  • łatwo nawiązujesz kontakty, jesteś osobą komunikatywną, otwartą i lubisz pracować z ludźmi,
  • lubisz wyzwania
  • rzetelność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań to Twoje hasło przewodnie,
  • jesteś samodzielny i sprawnie organizujesz sobie pracę,
  • innowacyjność i kreatywność to Twoje drugie i trzecie imię.

Zainteresowała Cię ta oferta?

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Let&s be fit

Zdajemy sobie sprawę, że większość z nas potrzebuje wsparcia w utrzymaniu dobrej kondycji i zdrowia. Dlatego każdemu pracownikowi oferujemy pakiet medyczny i dofinansowanie karty sportowej. Co więcej, wspieramy kilka sekcji sportowych, a w lecie organizujemy zajęcia jogi w różnych lokalizacjach.

Let&s be balanced

Równowaga między pracą a życiem osobistym jest dla nas kluczowa. Dlatego oferujemy naszym pracownikom elastyczne godziny pracy i biura przyjazne zwierzętom. Jeśli jednak wolisz czasem zostać ze swoim pupilem w domu, oferujemy Ci możliwość pracy zdalnej. Warto też zajrzeć do biura i odwiedzić nasz pokój gier.

Let&s be smart

Wiemy, że nie tak łatwo jest nadążyć za wszystkimi nowymi systemami i technologiami. Dlatego przygotowaliśmy szeroką ofertę szkoleń oraz warsztatów, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Organizujemy hackathony i spotkania, podczas których nasi eksperci mają okazję podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Ponadto oferujemy cyfrowe platformy edukacyjne oraz kursy językowe.

Let&s be responsible

Lubimy obserwować jak nasze inicjatywy CSR zmieniają świat na lepszy. Dlatego jesteśmy zawsze otwarci na nowe pomysły i nie możemy się już doczekać, kiedy dołączysz do naszej kolejnej akcji charytatywnej!

Let&s be fun

Uwielbiamy nie tylko razem pracować, ale także wspólnie odpoczywać. Imprezy sportowe takie jak firmowy wyścig rowerowy czy maraton filmowy w naszej sali kinowej to tylko wstępne propozycje. Każdy znajdzie coś dla siebie! A może chciałbyś zarazić innych swoją pasją? Nie ma sprawy! Pomożemy Ci!

Let&s be diverse

Tworzymy środowisko pracy wolne od uprzedzeń i wykluczenia. Doceniamy wszystkich członków naszego zespołu, bez względu na płeć, narodowość, wyznanie, niepełnosprawność, wiek, orientację czy tożsamość seksualną. Twoje unikatowe kwalifikacje i doświadczenie oraz indywidualny sposób myślenia to dla nas wartość!

Get to know us better

Check how it is working at ERGO Technology & Services

link to facebook

link to linkedin